APRILIA DORSODURO 750 SHIVER KOLEKTÖR

2-3 gün içinde APRILIA DORSODURO 750 SHIVER KOLEKTÖR
Spark egzoz sistemleri, 40 yılı aşkın bir süredir otomobil ve motosikletler için yüksek performanslı egzoz sistemleri üreten dünyanın en önde gelen İtalyan şirketi Spark Teknoloji adıyla uzun yıllardır Ducati,Aprilia,Bmw,Amg,Lamborghini, Porsche gibi prestijli markalara öncelikli tedarikçilik etmektedir. Spark motosiklet egzoz sistemleri turkiye distiribütörü motorturkiye dir.
EGZOZ ÖZELİKLERİ
Egzoz MarkasıSPARK
Spark EgzozSpark egzoz sistemleri, 40 yılı aşkın bir süredir otomobil ve motosikletler için yüksek performanslı egzoz sistemleri üreten dünyanın en önde gelen İtalyan şirketi Spark Teknoloji adıyla uzun yıllardır Ducati,Aprilia,Bmw,Amg,Lamborghini, Porsche gibi prestijli markalara öncelikli tedarikçilik etmektedir. Spark motosiklet egzoz sistemleri turkiye distiribütörü motorturkiye dir.
MOTOR ÖZELLİKLERİ
Motor MarkasıAPRILIA
Motor ModeliDORSODURO 750 SHIVER
Motor Yılı2008-2014

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
  • İzlenme Sayısı: 16128
  • Ürün Kodu: MGAP8501
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
  • Opsiyon seçiniz

Para Pirimi Değiştir

Euro - Türk Lirası - Dolar

Seçenekler

Etiketler: spark kolektör, aprilia dorsoduro 750, shiver kolektör, motosiklet egzoz modelleri, motorsiklet egzoz çeşitleri, motosiklet egzoz, aprillia spark motosiklet egzozu, motor egzozları, spark egzozları, aprıllıa spark egzozları