Hakkımızda

 
2004 yılında kurulan firmamız Mersin Motor motosiklet sektörüne hızla giriş yapmış ve 2006 yılında online iş hayatına başlamıştır.
Mersin Motor 2011 yılında Vance&Hines,Zard Exhaust System,Spark Exhaust Technology'nin Türkiye distribütörlüklerini alarak dünyaca ünlü üç egzoz markasını ülkemize tanıtmayı başarmıştır. Bu üç büyük marka ile motosiklet kullanıcılarının trafikte farkedilirliğini kolaylaştırmayı,motosikletlerin motor performansını artırmayı aynı zamanda kullanıcıları güç,zerafet ve konforla buluşturmayı hedeflemektedir.
Mersin-Yenişehir lokasyonlu mağazamızda Kawasaki motosiklet,Kawasaki Marine markaların satış,satış sonrası yedek parça ve yetkili servis hizmetlerini vermekteyiz. Aynı zamanda ikinci el olarak tüm markaların hizmet üniteleri bulunmaktadır.
Günden güne artan üye sayımız ile hız kesmeden büyüyen,müşteri memnuniyetine öncelikli olarak önem veren firmamız bünyesine yeni markalar ve distribütörlükler katarak yoluna devam edecektir. SİZE HER ZAMAN BİR TIK KADAR YAKINIZ..